Turnieje szachowe w najbliższym czasie

Zachęcamy do brania udziału w turniejach szachowych:

GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH

ZAPROSZENIE

         Stowarzyszenie Integracji Rodziny „Więź”, Ognisko TKKF, UKS „Elektron” w Dobczycach zapraszają do udziału w IV edycji GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Pierwszy turniej odbędzie się w piątek 30 września 2016 r. o godz. 16 w sali gimnastycznej Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej przy ul. Podgórskiej 2 w Dobczycach (koło stadionu KS „Raba”). Wszystkim uczestnikom w każdym turnieju zapewniamy 5 gier z różnymi partnerami. Tempo gry 15 minut na partię dla zawodnika. System szwajcarski – kojarzenie komputerowe. Gramy w jednej grupie  ale klasyfikacje są w następujących kategoriach wiekowych: urodzeni w 2010 r. i młodsi, urodzeni w latach 2007 – 2009, urodzeni w latach 2004-2006, urodzeni w latach 2001 – 2003, urodzeni w 2000 r. i starsi. W całym cyklu przewidujemy 9 turniejów, w ostatnie piątki miesiąca od  września 2016 r. do maja 2017 r. W czerwcu 2017 r. będzie turniej finałowy i wręczenie atrakcyjnych nagród głównych za sumy zdobytych punktów w całym cyklu turniejów. Sędziują Józef Żak i Jerzy Cholewa. W turniejach mogą brać udział osoby znające grę w szachy, niezależnie od wieku i płci. Wpisowe 5 zł osoby pełnoletnie, 3 zł dzieci i młodzież. Płatność w dniu turnieju, w sali gry, przed zawodami. W każdym turnieju zapewniamy nagrody rzeczowe do wyboru w kolejności zajętych miejsc. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela Jerzy Cholewa lub tel. 781 761 020. Przy zgłoszeniu proszę o podanie imienia i nazwiska grającej osoby, jej roku urodzenia oraz miejscowości w której mieszka.

Kolejne turnieje (poniżej hiperłącza do stron turniejowych):

IV Otwarty Turniej Szachowy SP 62 (turniej na kategorie) 15 października:

IV Otwarty Turniej Szachowy SP 62 – Klasy I-II „SZACHY W SZKOLE”

IV Otwarty Turniej Szachowy SP 62 – Klasy III-VI

Otwarte Mistrzostwa Małopolski (Przebieczany) 22 października :

OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W SZACHACH DO LAT 7 Gr.A-CH (ur. w 2009r. i mł.)

OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W SZACHACH DO LAT 7 Gr.B-DZ (ur. w 2009r. i mł.)

Mistrzostwa Małopolski Juniorów (29 lub 30 października):

Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 8 w szachach błyskawicznych

Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 8 w szachach szybkich

Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 10 w szachach szybkich