Adam Czerwiński TEAM

Zawodowcy i amatorzy, szybkobiegacze i pędzące żółwie, kochani biegacze z powiatu wielickiego i okolic. Z okazji Świąt ogłaszam dla Was datę rozpoczęcia treningów pod moim bacznym okiem!
09.04.2018 (poniedziałek) o godzinie 19:00 w Wieliczce (miejsce podam w osobnym wpisie)
A już teraz zapraszam Was na spotkanie organizacyjne Adam Czerwiński TEAM, które odbędzie się w czwartek na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce o godzinie 20:15 (zbiórka na trybunach od strony wejścia).

Nie ma znaczenia czy zaczynasz swoją przygodę z bieganiem czy jesteś już wprawionym biegaczem. Treningi będą dostosowane do możliwości każdego uczestnika zajęć.
Przyjdź na próbę i przekonaj się sam!
Na swoich zajęciach nauczę Cię m.in. jak prawidłowo, ekonomicznie i skutecznie biegać. Będzie można skorzystać także z mojej wiedzy i doświadczenia pytając o wszelkie biegowe i okołobiegowe sprawy 😉

Wstępny Harmonogram zajęć (ważny do 30.06.2018)
Poniedziałek g.19:00 – Park Mickiewicza w Wieliczce (zbiórka na parkingu przy fontannie koło wejścia głównego) lub Małopolska Arena Lekkoatletyczna (trwają ustalenia)
Charakterystyka treningu: trening biegowy + ogólnorozwojowy (technika, koordynacja, sprawność ogólna, ćwiczenia na płotkach)
Czwartek g.19:00 – Małopolska Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce
Charakterystyka treningu: trening biegowy + technika, siła biegowa, interwały długie lub krótkie i inne.

Koszt udziału w treningach.
Trening 1x/tydzień = 50zł miesięcznie
Trening 2x/tydzień = 90zł miesięcznie

Dla osób, które zadeklarują uczestnictwo w dwóch treningach tygodniowo przygotowałem specjalny prezent na start!

1) Wraz z oficjalnym Fizjoterapeutą mojego Team’u – Dr Grzegorzem Głąbem z RehaAthletica (po uprzednim umówieniu wizyty) zapraszam na:
BEZPŁATNY przegląd aparatu ruchu pod kątem biegania – czyli badanie funkcjonalne połączone z analizą biegu w celu wykrycia słabych ogniw w układzie ruchu i opracowanie planu ćwiczeń mających na celu zmniejszenie ryzyka wystąpienia urazów związanego z uprawianiem biegania.
Dodatkowo każdy zawodnik z mojej grupy ma stałe 20% na wszystkie usługi gabinetu!

2) DARMOWA koszulka Team’owa będąca kopią koszulki Head Coach’a 🙂 z własnym imieniem i/lub nazwiskiem – wzór dostępny niebawem!

3) dostęp do innych akcji, zniżek, ofert, akcji itp. przygotowanych przeze mnie lub partnerów/sponsorów

Jeśli należysz już do jakiegoś zespołu, teamu, nie ma problemu, nie musisz startować w zawodach pod moimi barwami (choć byłoby bardzo miło).

Pytacie mnie również o plany treningowe:
Istnieje możliwość skorzystania z opieki trenerskiej pod moimi skrzydłami. Jest to skuteczna metoda ale wymagająca zarówno ode mnie jak i od zawodnika większego poświecenia dlatego zarówno możliwość przygotowania planów treningowych jak i koszt takiej opieki trenerskiej będzie ustalany indywidualnie.

Jeśli masz pytania, śmiało pisz na