Konkurs na logo UKS Lider

Ogłaszamy konkurs na logo klubu UKS LIDER.

Czekamy na ciekawe pomysły, trafnie oddające charakter i wielodyscyplinowość naszego klubu , spełniające jednocześnie funkcję marketingową oraz informacyjną. Logo musi dobrze wyglądać zarówno na koszulkach zawodników jak i na dyplomach i plakatach . Najlepszy projekt zostanie nagrodzony Do udziału zapraszamy zarówno profesjonalnych grafików, jak też uczniów naszej szkoły i sympatyków klubu. Pracę należy wykonać technika dowolną (grafika komputerowa, farby, kredki, wycinanki itp…). Główna nagroda to bon do sklepu Decathlon o wartości 300pln. Przed przystąpieniem do konkursu bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Prace należy przysyłać drogą elektroniczną na adres e-mail klubu lub składać w świetlicy szkolnej u pani Teresy Zabłockiej- Mierczak.

regulamin konkursu