III Ogólnopolski Turniej Wielicki Cup – 19 maja 2019

19 maja 2019 UKS Lider wspólnie z Powiatowym Parkiem Rozwoju  zorganizował trzecią edycję ogólnopolskiego turnieju badmintona Wielicki Cup.

Na hali Kampusu Wielickiego swoje mecze rozgrywało ponad setka dzieci oraz dorosłych zawodników oraz amatorów w 12 kategoriach.

Na 6 kortach rozegrano 160 meczy, zdobyto prawie 11 tys. punktów w 352 setach.

Wieliczkę odwiedziło 25 klubów i ośrodków badmintona z 6 województw Polski.

Nasi zawodnicy zanotowali bardzo dobry występ, Mateusz Kacprzak zajął III miejsce a Kamil Kasperek zajął drugie miejsce w grupie, ulegając tak jak Mateusz, tylko zwycięzcy kategorii młodzika.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju,dziękujemy gościom, trenerom, rodzicom oraz organizatorom zawodów.

Dziękujemy wszystkim którzy wsparli finansowo czy organizacyjnie Wielicki Cup: Krakowski Bank Spółdzielczy, Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczki, twojbadminton.pl , Fundacja Narodowy Badminton … Powiatowy Park Rozwoju – Kampus Wielicki – UKS Lider

Do zobaczenia podczas IV Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona Wielicki Cup.

Zdjęcia z turnieju