KUBA i OLAF W FINALE PUCHARU POLSKI !

W sobotę (22.09.2018) wszyscy zawodnicy sekcji sportowej rywalizowali w zawodach Pucharu Polski dzieci i dzieci młodszych w wspinaczce na czas w Bytomiu. Każdy dał z siebie wszystko i osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki:

Kuba💪 awansował do finału z drugim czasem i tylko ułamki sekundy dzieliły go od miejsca na podium🏆. Ostatecznie po przegranym biegu o trzecie miejsce, czwarty.
Olaf💪 awansuje z 6 pozycji ale w finale przegrywa swoje biegi i zajmuje 8 miejsce.
Najmłodsze dziewczyny kończą zawody: na 9 miejscu Weronika (z stratą do strefy pucharowej 1s) i Maja (strata 2s) Lena po przyzwoitym biegu 24.
Starsze dziewczyny na miarę swoich możliwości Aniela 17 i Julia 23.

Biorąc pod uwagę fakt że bieganie czasówek trenujemy tylko bezpośrednio przed zawodami, osiągnięte wyniki na tle zawodników z całego Kraju są więcej niż przyzwoite. Trochę szkoda czwartego miejsca Kuby i tych ułamków sekund dzielących dziewczyny od finału. Ale cieszy postawa zawodników, mobilizacja i wola walki