Składki członkowskie w sezonie 2017/2018

Drodzy Rodzice!

Bardzo dziękujemy za kolejny rok współpracy z UKS Lider. Mamy nadzieje, że Wasze pociechy wykorzystały jak najlepiej oferowane przez nas zajęcia i znalazły ulubiony sport dla siebie, w którym będą się nadal rozwijać.

Ten rok był bardzo intensywny i owocny. W Klubie przybyło wielu nowych zawodników a nasza oferta znacznie się rozbudowała.

Powstała nowa sekcja – sekcja piłkarska, której zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, a co jakiś czas rozgrywane są towarzyskie mecze z drużynami z pobliskich miejscowości.

Mamy coraz więcej zajęć ze wspinania. Oprócz treningów na ściance w szkole w Sierczy, których jest 4 godziny tygodniowo w poniedziałki, wtorki i piątki doszły popołudniowe zajęcia w CER Solne Miasto gdzie treningi są bardzo intensywne i mają za zadanie poprawę techniki naszych wspinaczy. Dla dzieci, które ewidentnie wyróżniają się swoimi umiejętnościami wspinania, zorganizowaliśmy dodatkowe zajęcia, na które są wożone do CW Reni Sport w Krakowie. Ponadto powstała sekcja wspinaczkowa dla dorosłych. Jest to oferta skierowana głównie dla rodziców, którzy chcieli by w przyszłości wspinać się ze swoim dzieckiem.

Sekcja badmintona również działa coraz intensywniej, oprócz 2 zajęć tygodniowo w szkole w Sierczy rozpoczęliśmy współpracę z Kampusem Wielickim, w którym również prowadzimy treningi raz w tygodniu.

Zapewne Państwo śledzicie na bieżąco wydarzenia i oglądacie relacje z licznych zawodów biegowych w jakich biorą udział zawodnicy sekcji lekkoatletycznej. Sekcja podzielona jest na 2 grupy starszą i młodszą a zajęcia prowadzi 2 trenerów z licznymi sukcesami sportowymi. Zajęcia są 2 razy w tygodniu w tym raz na stadionie.

Dużym zainteresowaniem cieszy się sekcja jeździecka. Do dyspozycji mamy 5 bardzo łagodnych koni, przyzwyczajonych do pracy z dziećmi. Zajęcia można indywidualnie umawiać i dostosować do swojego grafiku tak by w pełni wykorzystać ofertę.

Intensywnie działa także sekcja szachowa. Co chwilę widzimy na Face Booku relacje z zawodów i turniejów, w których biorą udział dzieci z UKS Lider.

Niestety przy tak intensywnej działalności wzrastają również koszty utrzymania Klubu. Staramy się zapewnić naszym zawodnikom jak najlepsze warunki do trenowania, dlatego sprzęt którym dysponujemy jest kontrolowany i sukcesywnie wymieniany oraz dokupowany. Duże koszty związane z utrzymaniem Klubu związane są nie tylko ze sprzętem ale też z wynajmowaniem obiektów sportowych, obsługi księgowej, opłacaniu licencji, organizacji zawodów i inne. Bardzo dużą inwestycją  zaplanowaną na tego roczne wakacje jest rozbudowa ścianki wspinaczkowej o prawie 50 %. Znacznie to zwiększy możliwości prowadzenia zajęć wspinaczkowych oraz ich efektywność.

W związku z tak dynamicznym rozwojem  Klubu i powiększeniem oferty zajęć zmuszeni jesteśmy w przyszłym roku szkolnym podnieść składki za trzy sekcje. Od września 2017 roku składki za sekcję wspinaczkową, lekkoatletyczną i badmintona wzrosną do 36 zł. miesięcznie.  Opłata za sekcję szachową się nie zmienia, ale w celu ujednolicenia składek obniżamy opłatę za sekcję piłkarską również do 36 zł. Wzrośnie również składka sekcji jeździeckiej. Od września będzie to 120 zł./m-c.

Zostaje oczywiście obowiązująca zniżka dla rodzeństwa. Jeżeli jedno dziecko uczęszcza na nasze sekcje to drugie (lub więcej) z rodzeństwa ma 50 % zniżki na te same zajęcia lub gdy wybrało inne sekcje to zniżkę na te, które są tańsze.

Przypominamy również, że składki w okresie lipiec i sierpień za wszystkie sekcje wynoszą 10 zł za miesiąc, z wyjątkiem sekcji jeździeckiej dla osób uczęszczających na zajęcia wakacyjne.

 

Sekcje wspinaczkowa, badmintona, lekkoatletyczna, piłkarska i szachowa: 36 zł/miesiąc

Sekcja jeździecka: 120 zł/ miesiąc