Aktywna sobota- 27.01

Członkowie naszej sekcji szachowej aktywnie spędzili ostatnią sobotę biorą udział w różnych turniejach szachowych.

Kuba Smoszna, Witek Reczek, Rober Jarosz i Jan Michalski wzięli udział w turnieju: Drążenie miasta – turniej drużynowy szkół SP (klasy 1-3) gdzie reprezentowali szkołę i zajęli III miejsce (więcej można przeczytać tutaj).

Później Julia i Robert Jarosz wzięli w kolejny turnieju w Podziemiach Rynku w Krakowie: Drążenie miasta – turniej juniorów  gdzie rywalizacja nie należała do najłatwiejszych. Natomiast Lena Góra wzięła udział w Niepołomickie Potyczki Przyszłych Mistrzów Intelektu- Gr. początkujących, gdzie zdobyła 3 punkty w 5 partiach i była 3 wśród dziewczynek urodzonych w latach 2010-2011.

Wszystkim gratulujemy:)!